Sancaktepe Kombi Servisi Ev ve iş yeri gibi alanlarda ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanılan cihazlara kombi denilmektedir. Sancaktepe Kombi Servisi ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılarken çevre kirliliğine sebep olmaz, kurulumu da oldukça kolaydır. Duvara kurulabilen ve çok yer kaplamayan cihazlar oldukları için de avantajlıdırlar. Sessiz çalışır ve ısıyı istediğiniz derece de ayarlayabilirsiniz. Kombilerden beklenen performansın alınması için kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular vardır.

Bakim, tamirat ve parça değişimi gibi konularda uzman ve profesyonel hizmet veren firmalardan destek alınması gerekir. Sancaktepe kombi servisi olarak kombilerinizin her türlü bakım, arıza giderme ve parça değişimi işlemleri özenle yapılmaktadır.

Sancaktepe Kombi Servisi Uyarıyor 

Evimizde sürekli kullandığınız beyaz eşyalarda arıza meydana gelmesi halinde can sıkıcı durumlar ortaya çıkmaktadır. Arıza durumları işlerin aksamasına ve yaşam konforunun düşmesine neden olmaktadır.  Bu nedenle her türlü beyaz eşyanızın bakım, onarım aksatılmamalı arıza gibi durumlarda en kısa sürede müdahale edilmelidir.

sancaktepe kombi servisi

Sıcaklık Ve Sıcak Su İhtiyacını Karşılar

Kombilerde ev ve işyerlerinizde ısınma ve sıcak su ihtiyacınız için kullandığını, beyaz eşyalarınızdandır. Sancaktepe Kombi Servisi bakım ve arızalarının aksatılmaması gerekmektedir. Can güvenliğiniz açısından da kombi bakim onarım takibi çok önemlidir. Kombilerin bakım ve arızalarının ihmal edilmesi gaz kaçağı gibi ciddi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu da ciddi sorunların ortaya çıkmasına, can ve mal güvenliğinizin tehlikeye düşmesine sebep olmaktadır. Gaz sızıntıları zehirlenme ve patlama sonucu oluşabilecek yangınlarla sonuçlanabilmektedir.

Performans Açısından Kombi Bakımının Önemi

Klimalardan beklediğiniz verimi alabilmeniz için de bakım ve takibi önemlidir. Sancaktepe Kombi Servisi bakımsız ve arızalı kombinler boşa enerji harca ve ihtiyacınızı karşılamaz. Bu da yüksek fatura yani maddi kayıplara sebep olur. Küçük ve basit gibi görünen ariza ve sorunlar zamanla daha da büyüyerek tamirat masrafını yükseltecektir. Kombilerden beklediğiniz verimi alabilmeniz icin en az yılda bir kez uzman kişilerce ve firmalara bakim yaptırmanız gerekmektedir. Oluşan arıza ve sıkıntılarda bilinçsiz ve bilgisiz kişilerin müdahale etmesine izin vermeyiniz ve kendi yöntemlerinizle kombinize işlem yapmayınız. Sancaktepe kombi servisi hizmeti veren firmamızla iletişime geçerek garantili ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kombilerin balkon gibi açık alanlara kurulması gerekmektedir. Kapalı ve yandın ihtimali olan yerlere kurulumu doğru değildir.  Kapalı kabinler içerisinde kombinize balkonunuza kurabilirsiniz. Böylece kombini dışarıda olumsuz hava koşullarından etkilenmez.

Analog ve dijital şekilde gösterilen su basıncı kontrol edilmelidir. Kombilerin su basıncının 1.5 – 2 arasında olması gerekir. Didik basınç ısıtmamaya, yüksek basınç ise tehlikeli sonuçlarım ortaya çıkmasına neden olabilir.

Kombilerinizde en iyi performansı alçaklığın kapatmak yerine ısısını düşürme yöntemini seçmelisiniz. Evde yokken kombinize kapatırsanız ısı tamamen düşeceği için tekrar açtığınızda daha fazla yakma ihtiyacı hissedersiniz. Kombinize düşük ısıda bırakarak ortam ve su sıcaklığını düşürmemiş olursunuz.

Sancaktepe Kombi Servisi olarak temizliği de dikkat edilmesi gereken konular arasındadır.

Kombi Temizliği Ve Bakımı Nasıl Yapılır

 • Bütün beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de temizlik çok önemlidir.
 • Kombilerin su ısısı ve akışı kontrol edilmelidir. Kombinize su sızdırıp sızdırmazlığı kontrol edilmeli kacak durumu varsa profesyonel destek alınmalıdır.
 • Kombinin içi açılıp, belli aralıklarla temizliği yapılmalıdır.
 • Kombinin elektrik bağlantılarında sorun fark edilirse sorun en kısa sürede çözülmelidir.
 • Kombinin baca temizliği de ihmal edilmelidir.
 • Kombinin takibi ve temizliği sırasında bir anormallik fark etmeniz durumunda sizlere garantili hizmet veren Sancaktepe kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Sancaktepe Kombi Servisi Garantili Servisimiz Hizmetinizde

Beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, arıza ve parça değişimlerinin uzman ve tecrübeli kişilerce yapılması gerekmektedir. Aksi halde telafisi olmayan maddi kayıplara neden olabilir ve can güvenliğiniz de tehlikeye düşebilir. Kombilerinizin bakim ve onarım işlemleri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Her türlü marka ve model Kombi Servisi için parçamız bulunmaktadır. Eski yeni model her türlü kombinizin bütün arıza ve onarım işlemleri için yeterli donanıma sahip olan firmamız hizmetinizdedir. Bütün parçalarımız ve yapmış olduğunuz işlemler de garantili olarak yapılmaktadır.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımız adresinize kısa sürede ulaşarak mağduriyetinizi gidermektedir.

İhmal edilmemesi gereken kombi bakımlarınız da özenle yapılmakta be kombiniz güvenli bir şekilde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 • Abdurrahmangazi Mahallesi.
 • Akpınar Mahallesi.
 • Atatürk Mahallesi.
 • Emek Mahallesi.
 • Eyüp Sultan Mahallesi.
 • Hilal Mahallesi.
 • İnönü Mahallesi.
 • Kemal Türkler Mahallesi.