Kombi tamir ve bakımında kombinin ilk günü performansında çalışması için kombi servis hizmeti sunan firmamız, kombi modellerindeki her çeşit arızanın tespiti ve giderilmesinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel servis personelimiz yerinde arıza tespiti yaparak gerekli tamir bakım hizmeti ile fark yaratmaktadır.

Neden Biz

kombi arızaları içinde en çok görülen arıza tipi yedek parça arızalarıdır. kombi servisi hizmetinde her çeşit yedek parça arızasına hemen müdahale eden ekibimiz, yedek parça onarımı veya değişimi ile kombinin verimliliğini yükseltmektedir.

Kısa devre arızaları kombilerde görülen bir diğer arıza tipidir. Sensör devresinin açık kalması veya kısa devre yapması durumunda kombinin verimliliği düşer. Reset edilmesine rağmen kombiniz halen çalışmaya devam ediyorsa hemen Kombi Servisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Alevlenme sorunu ve su basıncı arızası durumunda da mutlaka Servis’e haber verilmelidir. Elektrot kaynaklı alevlenme sorunu resetlenmesine rağmen çözülmedi ise kombi kartı arızalanmış olabilir. Kombinin su ayarı yapıldığı halde su basıncı sorunu devam ediyorsa bu durumda da Kombi Servisi çağırmalısınız.

Kombi Servis Hizmeti

Profesyonel kombi servis hizmeti ile ilk tercihler arasında olan firmamız, her marka kombilerin tamir, bakım ve onarımında ilk başvuracağınız adrestir. Kombilerin periyodik bakımlarının yılda bir kez yapılması olası bir arızaya karşı gerekli tedbirleri alma bakımından önemlidir. Daha büyük arızalardan ve daha masraflı tamir bakım giderlerinden kurtulmak istiyorsanız, kombilerin yıllık bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin.

Kışa sorunsuz girmek ve konforlu bir kış geçirmek için periyodik bakımlar profesyonel bir teknikerlerine yaptırılmalıdır. Brülör temizliği, peteklerin ısınıp ısınmadığı, sıcak su akşının kontrolü, kombinin yanma verimi ve daha birçok konuda gerekli kontrolleri yapan ekibimiz, yedek parça değişimi, tamir ve bakımı yanında kombi montajını da yapan işinin ehli bir firmadır.