Eyüp Kombi servisi olarak İstanbul Eyüp ve çevresine kombi bakım onarım montaj ve yedek parça temini ve değişimi hizmeti sunmaktayız. Sektörünün öncüsü haline geliş olan kurumsal firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları Eyüp kombi servisi haftanın her günü 7 gün 24 saat boyunca müşterinin istek ve çalışmalarına yönelik bakım ve onarım hizmeti sunuyor.

Eyüp kombi servisi

Yaz günlerine çıktığımız şu günlerde kombilerini sadece mutfak gazı ve s sıcak su ihtiyacı için çalışmaktadır. Ancak her koşulda olsun mutlaka kış gelmeden bir bakımdan geçirmek yüksek performans ve uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir.

Eyüp Kombi Servisi –  Bakımının Önemi

Eğer kombilerinize düzenli olarak bakım yaptırmaz iseniz kombinizden ilk günkü verimliliği ve performansı ileriki zamanlarda alamazsınız. Eğer harcadığınız enerjinin karşılığında yüksek performans almak istiyorsanız bunu için uzman kişilerden ve firmalardan kombi bakımım konusunda teknik yardım almanız gerekiyor. Yılda en az bir kere bakım yaptırmanız hem kombinizin performansını koruyacak hem de ileride meydana gelecek arıza ve hasarların önüne geçecektir. Çünkü bakım yapan teknik personelleri kombide ileride oluşabilecek arızaları da çözüm tamirin yapmakta ya da değişilmesi gereken yedek parçaları değiştireceğinden dolayı arızanın oluşmasını engelleyecektir.

Bakımı Yapılmayan Kombilere Ne Olur

Eyüp kombi servisi Bakımı yapılmayan kombilerde karşılaşılabilecek sorunların başında ilk günkü performansı sağlamamasından dolayı verimi düşer. Verimi düşmesi halinde de kombinin ilk günkünden daha çok doğal gaz yakmaya başlar. Buna rağmen evinizin çok geç ısınır ya da az ısınır. Bu durumda direkt olarak doğal gaz faturalarını kabarık gelmesine neden olur.  Hem de kombinizin ömrü de günden güne kısalmaya başar. Daha az doğal gaz ile maliyetli bir şekilde ısınmak ve kombinizin verimliliğini korumak istiyorsanız kış aylarına girmeden önce e bir kere bakımdan geçirmenizi öneririz. Eyüp Kombi servisi teknik bakım elemanlarımızı hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren birkaç saat içerisinde adresinize gelip detaylı bir şekilde bakım yaparak kombinize ilk günkü performansını kazandırmaktadır.

Eyüp Kombi servisi Kombi Arızaları Neden Olur

Kombi arızalarının en önemli nedeni zamanında bakımının yapılmamasıdır. Bakım sırasında eskiye ya da tahriş olan parçaları yenisi ile değişeceğinden dolayı ve içerisine biriken pislik toz kir ve yağlar da kombinizin arızalanmasına neden olacaktır.  Böyle durumlar ise karşılaşmamak için mutlaka kombi bakım hizmeti almaşınızı. Eyüp kombi servisi Kombinizin arızalanması durumda ise hemen elektrikle ilişiğini kesip, uzman kişilerden teknik servis almanız büyük önem arz ediyor. Tabi bazı durumlarda kullanıcısı hatasından dolayı kombiler de çalışmayabilir. Böyle bir durumda ise;

 • Elektrik şalteri ya da sigortası açı mı, kombini fişi prize takılı gibi elektrik bağlantısının olup olmadığını kontrol edin.
 • Sorun elektrikte kaynaklı değilse doğal gaz vanasını ve direnin hemen girişinde bulunan sayaç vanası ve kombinin yanlarında bulunan bütün vanaları açık mı bir kontrol edin.
 • En son olarak da kombinizin su basıncınızın 1.5 bar olup olmadığını kontrol edin.
 • Bütün bu kontrolleri yaptıktan sonra kombiniz hala çalışmıyorsa 444 5 316 numaralı telefonlarımızı ile firmamızı arayarak kombi arıza kaydı yaptırarak teknik servis hizmeti isteyin.

Eyüp Kombi Servis Arızalı Kombiler.

Aslında kış aylarında kombilerde görülebilen arızalar hep aynıdır. Aynı arızalardan dolayı kombilerin ışığı öner ve performans sağlayamaz kombin kışın öyle bir zamanda arıza yaparak sizleri epey bir zor durma sokar.  Kombilerin bazıların açıldığı ilk hafta da kimileri ise çok çetin geçen kışın ortasında bozulur ve tamamen çalışamaz hale gelir. İşte o arızalar ve can sıkıcı durumlar şunlardır:

 • Kombinin aniden kapanması
 • Kombini altından su akıtması
 • Sıcak su vermesine rağmen peteklere ideal sıcaklığı sağlayamaz.
 • Kombi çakmağı alev almaz veya kombi ateşleme yapmaz
 • Sürekli arıza kodları verir
 • Arıza kodları sürekli yanar

Eyüp kombi servisi olarak kış aylarında tüketicilerin en çok mağdur olduğu kombi arızaları bunlar olmaktadır. Bu arızalardan hangisi olursa olsun karşılaştığınız duruda kombininiz kapatıp fişini çekerek hemen teknik servis ekibimize bildirmeniz ve tamir hizmeti almanızı öneririz. Kombilerinizi   ne zaman arıza yaptığınız kestiremeyeceğimizi için günü her saatinde mağdur olmamak adına günün her saatinde acil kombi servisi hizmeti sunuyoruz. Gün içerisinde saat kaç olursa olsun ister ikindi vakti, ister akşam sat 10 ya da gecenin 1 ‘i hiç fark etmez kombinizin arızalanması durumunda her daim hizmetinizdeyiz.

 • Ağaçlı Mahallesi. Eyüp Kombi servisi
 • Akpınar Mahallesi. Eyüp Kombi servisi
 • Akşemsettin Mahallesi.
 • Alibeyköy Mahallesi.
 • Çiftalan Mahallesi.
 • Çırçır Mahallesi.
 • Defterdar Mahallesi. Eyüp Kombi servisi
 • Düğmeciler Mahallesi.