Demirdöküm kombi servisi düzenli olarak yapıldığında, onu iyi çalışır durumda tutmanıza, gaz kaçaklarına, yangınlara, karbon monoksit zehirlenmelerine ve pahalı onarımlara yol açabilecek arızaların önlenir. Sisteminizin en iyi durumda kalmasını ve optimum performansta çalışmasını sağlamak için herhangi bir kombi tipi için yıllık bakımının belli aralıklarla yapılması önerilir. Kombinizin bakımı karbon kaçaklarına, zayıf tesisat ve ısıtmaya, bozulmasına karşı korunmasına yardımcı olduğu gibi ve ömrünü de uzatır. Demirdöküm kombi servisi sırasında, uzman ve deneyimli ekibimiz herhangi bir sorun olup olmadığını tespit eder ve analizlerini sizinle paylaşır. Ayrıca baca, güvenlik cihazları, sistem basıncı ve tüm dış ve iç bileşenler gibi unsurları da kontrol eder.

Demirdöküm Kombi Servisi - Demirdöküm Servisi

Dermirdöküm Servisi yapılan tüm analizlerin tamamlanmasının ardından, ustalarımız fikirlerini  size tam bir rapor halinde sunar ve gereken tüm onarımları sizin için yapar.

Demirdöküm Servisi Avantajları

Demirdöküm kombi servisi düzenli yapıldığı takdirde hem uzun vadede hem kısa vadede birçok avantaj sağlar.

 • Enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarır.
 • Sizin ve sevdiklerinin daha emniyetli bir ortamda yaşamasına olanak tanır.
 • Yıllık bakım, kombinizin enerjisinin mümkün olduğunca verimli olmasını sağlayarak faturalarınızı düşük tutmaya yardımcı olur.
 • Kombinizin her bir parçasının güvenli bir şekilde kontrol edilmesini ve çalışmasını sağlar.
 • Kombinizin ömrünü uzatır.
 • Düzenli bakım, kombinizin her yıl güvenilir ısıtma ve sıcak su konforu sunmasını sağlar.

Kombinizle ile ilgili aklınızda takılan ve edişe oluşturan her durumda bize ulaşabilirsiniz. Firmamız müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenliğini esas alarak en kaliteli hizmeti vermek için profesyonel ekibi ile çalışmaktadır. Her türlü kombilerinizin sorunu ne olursa olsun bizleri aradığınız an vakit kaybetmeden sizlere ulaşarak sorunun halledilmesi için zamanla yarışılır. Çünkü bir kombinin tam olarak arızaya ne zaman başladığı ev sahipleri tarafından tam bilinmez. O yüzden geçen her zaman kombinin ömrünü etkilediği gibi ev halkının da güvenliğini tehlikeye atar.

Güvenilir Demirdöküm Kombi Bakımı

Bir Demirdöküm kombi servisi, potansiyel olarak ölümcül bir karbon monoksit sızıntısı gibi güvenlik sorunlarının tanımlanmasını sağlar. Çoğu kişi kombilerin tam olarak doğru çalışıp çalışmadığından emin olmakta zorlanır. Alınan her Demirdöküm kombi servisi sonrasında

olası arızaları meydana gelmeden tespit edilir böylece radyatörlerin sıcak kalmasına yardımcı olarak kombi arızası ve ağır ısıtma onarım faturasını önler .Bu hem kombi için yüksek bütçe ayırmanızı hem de abartılı faturalar almanızı engeller. Kombiler özellikle yaşlandıkça daha az verimli hale gelir, evinizi ısıtmak için daha fazla yakıta ihtiyaç duyar ve daha fazla paraya mal olur.

Aynı Gün Hızlı Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi bakımı işleri daha iyi durumda tutar ve daha uzun süre daha yüksek verimlilik sağlar. Bu sayede yaşanacak diğer sorunlarda karşınıza çıkmadan giderilmesine olanak tanır. Deneyimli ekibimiz bizi her aradığınızda belirttiğiniz adrese gelir. İster kombinizde bir arıza nedeni ile çağırmış olun ister sadece bakım için.

Tüm çağrılarda ayrıntılı bir inceleme yapılır. Bu sayede kombinizin performansını etkileyen ve arıza çıkaran ya da ilerde çıkarabilecek her şey sizlere sunulur. Böylece karşılıklı olarak sizlerin de evlerinizde kullandığınız ürünün durumundan bilgilenmeniz sağlar.

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetimiz

Demirdöküm kombi servisi, kombilerin düzenli olarak bakımının yapılmasını şiddetle tavsiye eder. Kombinize düzenli bakım yapmak, kullanımlarının güvenli olmasını sağlayacaktır. Kombilerin düzenli olarak bakımının yapılması gerekir, ancak aşağıdaki uyarı işaretlerinden herhangi birini fark ederseniz, vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızdan bizleri aramalısınız.

 • Dermirdöküm Servisi Kombiniz çalışırken gürültülü sesler çıkarıyorsa
 • Ocağınız keskin mavi alev yerine tembel sarı alevle yanıyorsa
 • Yanan ateşin içinde veya çevresinde siyah lekeler varsa
 • Dermirdöküm Servisi Kombinizin üzerindeki bazı ışıklar sürekli yanıp sönmeye devam ediyorsa
 • Odada tuhaf bir koku veya nefes almakta zorlandığınızı hissederseniz

Demirdöküm Müşteri Hizmetleri

Dermirdöküm Servisi Kombilerin hayatımızın önemli bir parçasının olması onu daha az tehlikeli yapmaz. Ne yazık ki yaşamı kolaylaştırdığı gibi düzenli bakım yapılmadığı takdirde çok zorlaştırıcı bir etkiye de sahiptir. Karbon monoksit zehirlenmesi ölümcül olabilir ve hatalı veya bakımsız cihazlardan kaynaklanır.  Kombileriniz mümkün olduğunca güvenli ve verimli bir şekilde çalıştıklarından emin olmak için yıllık olarak kontrol ettirmeniz ve bakımını yapmanız hayati önem taşır. Bu yüzden kendinizi ve sevdiklerinizi tehlikeye atmamak için Demirdöküm kombi servisi firmamızı 7/24 arayabilir ve güler yüzlü müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Demirdöküm Yetkili Servisi listesi için

https://www.demirdokum.com.tr/anasayfa/