Bakırköy kombi servisi Kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yoğun performans,  kombilerde bazen arızalar yaratmaktadır.  Bakırköy kombi servisi Arızalar kombi servisinin bakımı ile tespit edilip, onarılmaktadır. Kombilerin arızalanması sonucu kombiniz, düzgün çalışmayacağından eviniz ya da işyeriniz düzgün ısınmayacağı gibi aynı zamanda faturanız yüksek gelecektir. Bunun için kurulumdan bakım ve onarıma kadar tüm aşamaların kaliteli bir firma ile ilişkili olması kombinizin ömrü ve performansı için avantajlıdır.

Bakırköy kombi servisi

Aynı Gün Hizmet Garantisi

Bakırköy kombi servisi profesyonel ekibi ile ve kaliteli malzemelerle sizlere düzgün hizmet vermektedir. Kombinizin performansını ve ömrünü artırmaktadır. Bakırköy kombi servisi kombinize hızlı ve yerinde  tamir edecektir. Ancak bazı durumlarda tamir işlemi için atölyeye gitmesi gerekmektedir. Bu tarz durumlarda da sizleri mağdur bırakmadan firmamız atölyede hızlı bir şekilde tamirini gerçekleştirip, tekrar kombinizi getirerek evinize ya da iş yerinize monte etmektedir.

Bakırköy Kombi Servisi Avantajları Nelerdir?

Kombiler, doğalgaz ile çalışmaktadır. Peteklerin ve suyun ısınmasını sağlayan bir araçtır. Kalorifer ya da soba gibi ısıtma yöntemlerinden sonra çıkmış bir yöntemdir. Son zamanlarda hemen hemen birçok evde ve işyerinde doğalgazlı ısıtma ile kombiler kullanılmaktadır. Diğer ısıtma yöntemlerinden daha ucuzdur ve daha kolaydır. Sıcak suyun ve evin ısıtımı tek bir makinede gerçekleştirmektedir. Küçük bir alettir.

Bakırköy Kombi Servisi

İç veya dış mekanda duvara monte edilir. Kurulumu kolaydır. Çalışması sırasında ses çıkarmaz. Kullanıma basit ve pratiktir. Boyutları ve çalışma şekli markalara göre farklılık göstermektedir. Zaman zaman çevresel kullanıcı firma tarafından kaynaklanan bazı sorunlar oluşsa da genel itibariyle arıza durumuna geçen bir makine değildir. Küçük hasarlarda kullanıcının resetlemesiile tekrar çalışır durumuna getirecektir. Kalorifer gibi merkezi bir ısıtma değildir.

Her kullanıcı kendi istediği sıcaklıkta suyunu ya da peteklerini ayarlanmaktadır ve fatura buna uygun gelmektedir. Kullanıcının kendine göre ayarlıyor olması, kombinin daha çok tercih edilmesinin sebeplerinden biridir.

Bakırköy Kombi Servisi Arızaları Nelerdir?

 • Kombi arızalarının başında bar Bar ayarından kaynaklanan sorunlar bulunmaktadır. Kombilerin üzerinde bulunan bar göstergesi 1.5 olmalıdır. 1.5 ayarının altına düşürdüğü veya üstüne çıkıldığı zaman kombiniz arıza durumuna geçecektir. Bu durumda yetkili servis tarafından kombinize su eklenmesi ya da fazla suyun çıkarılması gerekmektedir. Aksi takdirde kombiniz düzgün çalışmayacak ve faturanız yüksek gelecektir.
 • Diğer bir arıza çeşidikombinize giden suyun kirliliğinden kaynaklanabilirya da kireçli su kombinizin filtresini tıkayabilir. Bu durum filtrede ve borularda daralmaya neden olacaktır.
 • Sık sık elektrik kesintisi yaşanması kombinizin arıza durumuna geçmesine yol açar.Elektrik kesilip aniden geldiği zaman voltaj dalgalanmaları yaşanır.Böyle durumlarda elektrik kesintisi sırasında kombinize kapatmanız gerekmektedir.
 • Dış mekana yerleştirilen kombi, kış aylarında donma meydana getirebilir. Donma sorunu yetkili firmanın don ayarı yaparakdüzeltilir.
 • Kombinizi kuran yetkili servisin kurum sırasında ve sonrasında kullanıcıyı yanlış yada eksik bilgilendirmesi kullanıcının kombi kullanım kılavuzunu yanlış okuması ya da okumaması gibi durumlarda kullanıcılar, kombi üzerinde bazı arızalara neden olmaktadır. Çoğunlukla bu arızalar ufak hatalar olup kombinin resetlenmesi ile düzenlenmektedir. Düzelmemesi durumunda firmamız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bakırköy Kombi Servisi Nasıl Hizmetler Vermektedir?

Bakırköy kombi servisi kombinizin kurulumundan, onarımına kadar her aşamasını büyük bir titizlikle gerçekleştirecektir. Kurulum sırasında en kaliteli parçaları kullanıp, kullanıcı olan sizi doğru ve eksiksiz bilgilendirecektir. Her yıl düzenli olarak yapılan kombi bakımlarını firmamız detaylı bir şekilde yapmaktadır. Filtrelerin kontrolü boruların kontrolü ve suyun kirlilik ya da temizlik oranı dikkatli bir şekilde incelenecektir. Bunlara bağlı olarak gerekirse filtre temizleme ve boruların değişimi gibi işlemler yapılacaktır. Dış mekanda bulunan kombiler için don ayarı yapılmaktadır. Voltaj düzenleyiciler, elektrik kesintisi sık sık yaşanan evlerde ya da iş yerlerinde bulunan kombilere yerleştirilecektir.

Bar ayırınız düzgün bir şekilde yapılacak bara yarının düşük ya da yükselmesinin nedeni araştırıp, bunlara karşı önlemler bar ayarının düşük ya da yükselmesinin nedeni araştırıp bunlara karşı önlemler alınacaktır. Firmamızdan destek alarak, kombinizi yapıştırırsanız, kombinizin performansı artacak ve ömrü uzatacaktır. Bunlar da kombinizin doğru çalışmasına ve faturanızın uygun gelmesine yol açacaktır.

Alanında uzman ekip kadromuz ile profesyonel bir destek alarak kurulum, bakım ve onarım konularında 444 23 58 numaramız ile firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bakırköy Hizmet Ağımız

 • ATAKÖY Kombi Servisi
 • BASINKÖY Kombi Servisi
 • CEVİZLİK MAHALLESİ
 • KARTALTEPE Bakırköy kombi servisi
 • OSMANİYE MAHALLESİ
 • SAKIZAĞACI MAHALLESİ
 • ŞENLİKKÖY MAHALLESİ
 • YENİMAHALLE MAHALLESİ
 • YEŞİLKÖY Kombi Servisi
 • YEŞİLYURT MAHALLESİ
 • ZEYTİNLİK Bakırköy kombi servisi
 • ZUHURATBABA Bakırköy kombi servisi