Avcılar Kombi Servisi – Aynı Gün servis

Avcılar Kombi Servisi kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir performans göstermektedirler. Her yıl gösterdikleri bu yoğun performansın ardından bir bakıma girmeleri gerekmektedir. Çoğu kombinin arızası, bu bakım sırasında belli olmaktadır. Avcılar Kombi Servisi cihazınızın bakımsızlığı ve arızalar kombinize zarar verdiği gibi, faturanızı da yüksek getirmektedir. Çünkü dengesiz çalışan kombi gazı da dengesiz kullanmaktadır.

Avcılar Kombi Servisi

Kombilerinizin bakım ve onarım işlemlerini, kurulum işlemlerini, hasar – arıza tespitini Avcılar kombi servisi olarak profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bahsedilen işlemlerin hepsi kaliteli malzemeler ve uzman kadro ile hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bakım, onarım ve tamir işlemleri, bir günden az bir sürede evinizde, is yerimizde gerçekleştirilmektedir. Çok ciddi hasarlar söz konusu olduğu zaman, kombi atölyemize götürülmektedir. Atölyemizde büyük bir titizlikle tamir, parça değişimi yapılmaktadır. Bu işlemlerden oldukça kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Yapılan her işlem garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Avcılar Kombi tamiri

Kombi, doğalgaz ile çalışan, peteklerin ısınmasını ve suyun ısınmasını sağlayan bir makinedir. Avcılar Kombi tamiri Kalorifer ya da soba gibi ev ısıtma yöntemlerinden sonra en şık kullanılan, ev ya da su ısıtma yöntemi kombilerdir. Kombiler hızlı ve ucuzdur. Anında istenilen sıcaklıkta sıcak su sağlamaktadır. Evin sıcaklığı da kullanıcıya bağlı olarak ister çok sıcak, isterse de ılık olacak şekilde ayarlanmaktadır. Evlerde veya iş yerlerinde kullanılabilir. Boyutları markalara, modellere göre değişiklik göstermektedir. Duvara monte edilen, sessiz çalışan bir alettir. Havanın sıcaklığına, evin ısınma durumuna bağlı olarak sıcaklık, kullanıcı tarafından istenilen şekilde ayarlanmalıdır. Oldukça hafiftir. Kurulumu kolaydır. Kullanıcıya, çevre faktörlerine ve kuran servise bağlı olarak bazı zamanlarda hasarlar görülmektedir. Avcılar kombi servisimiz, kurulum ve bakım – onarım işlemlerini büyük bir özenle yapmaktayız.

Avcılar Kombi Servisi Hangi Arızalara Hizmet Vermektedir?

Avcılar Kombi Servisi Ev veya iş yerinizde kullandığınız kombiniz, zamana ve kullanım oranına bağlı olarak, hava durumuna, çevresel durumlar, kombiyi kuran servisin kullandığı malzemelere göre zaman zaman arıza sinyalleri vermektedir. Bu gibi durumlarda yetkili servislere ulaşıp, en iyi kalite ile hizmet almanız, kombinizin performansı ve ömrü için önem taşımaktadır. Avcılar kombi servisi olarak her konuda size yardımcı olacağız. Servisimizin en sık hizmet ettiği arızaların başında, kurulum hatalarından oluşan arızaların tamiri gelmektedir. Bu arızalar çoğunlukla, kuran servisin yanlış ya da kalitesiz malzeme kullanmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden firmamızın kombi kurulumu sırasında özenli davranmakta ve kullandığı malzemeleri kaliteli seçmektedir. Eğer başka bir firma tarafından kombinizin kurulumu gerçekleşmiş ise, kombinizde ısıtma sorunları olabilir.

Avcılar Kombi Bakımı

Bu gibi durumlarda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Su basıncı ile oluşan arızalar da sık karşılaşılan sorunlardandır. Kombi üzerinde bulunan minik bar ibresinin 1.5 barın altına ya da üstüne çıkmış olması bir arıza durumu değildir aslında. Bu durumda suyu boşaltmak ya da su eklemek gerekmektedir. Ancak kullanıcının bu konuda bir bilgisi yoksa servisimize ulaşması gerekmektedir. Bu bar ibresinin sıklıkla yükselip, inmesi bir arıza göstergesidir. Böyle bir durumda ise kesinlikle servisimizde hizmet almanız gerekmektedir. Çünkü, bar seviyesinin dengesizliği, tesisata zarar verebilir, boruları adlandırabilir. Bu da kombinizin ömrünü kısaltacaktır. Onarım işlemi için destek almanız gerekmektedir. Bunların yanında çevresel faktörlerden kaynaklanan donma, voltaj dalgalanmaları, tesisat suyunun kirli olması gibi durumlarda da kaliteli hizmet vermekteyiz.

Avcılar Kombi Servisi Neden Tercih Edilmelidir?

Avcılar Kombi Servisi Servisimizin tercih edilmesinin başında, kullandığımız kaliteli malzemeler gelmektedir. Kaliteli malzeme kullanmak, arıza riskini azaltır. Kombinizin sorunsuz çalışmasını, evinizin ya da iş yerinizin sorunsuz ısınması, sıcak suyunuzun istediğiniz sıcaklıkta gelmesini sağlamaktadır. Kaliteli malzemenin yanında, çalışan kadromuzda işini bilen, uzman kişilerden oluşmaktadır. Düzenli olarak yapılan bakımlarda çalışanlarımız, sadece olan hasarları değil, bir sonraki dönemde olabilecek hasarları da fark etmektedirler. Böylece bir sonraki dönemde yarı yolda kalmadan sorunsuz bir şekilde ısınabileceksiniz.

Hizmet Alanlarımız

Kombinizin sorunsuz çalışması sadece ısınmanıza yardımcı olmayacaktır. Aynı zamanda faturanız da daha az gelecektir. Çünkü, yüksek faturaların çoğunun sebebi bozuk kombilerden kaynaklanmaktadır. Avcılar kombi servisimiz tercih edilerek, daha ucuza daha sıcak bir evde oturabilir ve daha sıcak su ile bulaşıklarınızı yıkabilir ve duş alabilirsiniz. Alanında uzman ekip kadromuz ile profesyonel bir destek alarak kurulum, bakım ve onarım konularında 444 5 316 numaramız ile firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

  • AMBARLI MAHALLESİ – Avcılar Kombi Servisi
  • CİHANGİR MAHALLESİ – Avcılar Kombi Servisi
  • DENİZKÖŞKLER Kombi Servisi
  • FİRUZKÖY MAHALLESİ
  • GÜMÜŞPALA MAHALLESİ – Avcılar Kombi Servisi 
  • MERKEZ MAHALLESİ
  • MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ
  • TAHTAKALE MAHALLESİ – Avcılar Kombi Servisi 
  • ÜNİVERSİTE MAHALLESİ – Avcılar Kombi Servisi 
  • YEŞİLKENT MAHALLESİ – Avcılar Kombi Servisi